EDYTA I JÓZEF NOWAK
GOPODARSTWO ROLNE

AKTUALNOŚCI

Spotkanie z Jerzym Maslanky

11-12-2013
7.12.2013 gościliśmy w Świdwinie autora książek" Od lekarza do grabarza" i "Zdrowa kobieta to zdrowa rodzina"
Jerzy MaslankyMimo utrudnień komunikacyjnych, które zapewnił nam huragan Ksawery na spotkanie dotarli wszyscy zainteresowani zachowaniem zdrowia i leczeniem przyczynowym.
Można było dowiedzieć się, jak rozpoznać wczesne objawy różnych chorób i jak postępować, aby nie stać się do końca życia klientem koncernów farmaceutycznych.Każdą chorobę można wyleczyć, a jeszcze lepiej jest nie dopuścić do jej rozwinięcia.Autor przedstawił najgroźniejsze trucizny środowiskowe i kilkakrotnie podkreślał, że zdrowie zaczyna się u rolników ekologicznych.Szczególne przesłanie zaadresował do ludzi młodych, którzy zamierzają zostać rodzicami.Aby dzieci rodziły się zdrowe rodzice muszą się do tego przygotować wcześniej poprzez eliminację trucizn z jedzenia, kosmetyków i otoczenia.Tylko zdrowi rodzice mają zdrowe dzieci.
W tym samym czasie można było poddać się badaniu żywej kropli krwi, które określa stopień zakwaszenia organizmu a także ewentualne zatrucie metalami ciężkimi, pasożytami itp.
Nieoczekiwaną  niespodziankę sprawili nam Gong Man i Biała Sówka czyli Ola i Witek Jabłońscy oferując kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich.Efekty lecznicze koncertu zdumiały niejedną osobę.
Copyright (c)2010